Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Społecznego Komitetu Pomocy Szpitalowi Powiatowemu w Nowej Dębie związana jest z ochroną zdrowia, działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych na rzecz wyposażenia Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie w nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny oraz rozbudowę i modernizację tejże placówki.Swoje cele Stowarzyszenie realizuje poprzez organizowanie wolontariatu, gromadzenie środków, w tym zbiórki publiczne, sprzedaż cegiełek, promowanie odpisu 1% od podatku, ale również poprzez wystosowywanie pism do firm współpracujących z SPZ ZOZ w Nowej Dębie z prośbą o wsparcie finansowe i rzeczowe.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję