Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Obóz socjoterapeutyczny dla dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych problemem alkoholowym i wykluczeniem społecznym \(25.07-4.08.2016\) w Pogorzelicy. W ramach terapii i profilaktyki uzależnień i współuzależnień dla rodzin dysfunkcyjnych Fundacja zorganizowała obóz wypoczynkowy z oddziaływaniem socjoterapeutycznym dla dzieci, stanowiący formę terapii i profilaktyki psychologicznej. Porady psychologiczne będące kontynuacją działań Fundacji. Porady terapeutyczne są świadczone w wymiarze dwóch godzin tygodniowo w salce katechetycznej kościoła oo. Franciszkanów w Poznaniu. Porady są nieodpłatne i anonimowe, skierowane do osób dotkniętych chorobą alkoholową, rodzin, współuzależnionych. Bezpłatne porady prawne udzielane przez adwokata w każdy ostatni czwartek miesiąca.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję