Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

• W 2016 roku ZSO ogłosiło, pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Zduńska Wola, konkurs na scenariusz lekcji o tematyce regionalnej. Konkurs skierowany był do nauczycieli z terenu powiatu zduńskowolskiego. W konkursie zostały nagrodzone dwa scenariusze, ich autorki otrzymały dyplomy i książki z serii „Nasze Miasto. Nasz Powiat”. - W październiku członkowie Zarządu ZSO uczestniczyli w spotkaniu organizacyjnym obchodów 40 -lecia Szkolnego Muzeum Regionalnego w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. ZSO włączyło się w organizację w-w obchodów i przekazało organizatorom następujące pozycje: "Z miłości do tej ziemi"- autor Stanisław Klinger- 30 sztuk, „Z dziejów tkactwa chałupniczego w okolicach Zduńskiej Woli"- autor: Bożenna Antoszczyk- 60 sztuk. Pozycje te były wystawione na specjalnie przygotowanym stoisku. W uroczystości 40 -lecia muzeum wzięli udział prezes i wiceprezes ZSO.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000038052
  • e-mail: makaraka@poczta.onet.pl
  • Telefon: 608383284
  • Adres: UL. ZDUŃSKA WOLA 100 A, 98- 220 WOJSŁAWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję