Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie warsztatów edukacyjno- terapeutycznych: muzykoterapia, plastyka, komputerowe, warsztaty z psychologiem. Celem tych zajęć jest: Zorganizowanie warsztatów w miejscu znanym beneficjentom, dobrym dojazdem, pomieszczeniach przystosowanych dla osób starszych w dogodnych godzinach. Poznanie, doskonalenia i utrwalanie nowych oraz znanych czynności i zagadnień warsztatowych. Doskonalenie umiejętności konstruktywnego rozwiązywania pozytywnych i negatywnych zagadnień. Wszystkie warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród członków Stowarzyszenia oraz społeczności lokalnej. Prowadzimy również i inne działania na rzecz osób niepełnosprawnych: np grupy wsparcia, spotkania integracyjne, wyjazdy turystyczno- kulturalne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję