Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom, oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami; -branie udziału w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń; - informowanie ludności o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony przed nimi; - upowszechnianie, w szczególności wśród członków, kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenia działalności kulturalnej i oświatowej; wykonywanie innych zadań wynikających z przepisów o ochronie przeciwpożarowej oraz ze statutu; działania na rzecz ochrony środowiska; wspomaganie rozwoju społeczności lokalnych na terenie określonym w paragrafie 2 ust. l statutu; prowadzenie Muzeum Pożarnictwa Ziemi Olkuskiej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037823
  • e-mail: k.filipska@gmail.com
  • Telefon: 601854451
  • Adres: UL. FLORIAŃSKA 5, 32-300 OLKUSZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję