Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działalność pożytku publicznego, w tym: 1 . Zrzeszenie osób niepełnosprawnych. 2 . Podnoszenie poziomu świadomości społecznej, prawnej i in. członków Stowarzyszenia, zmierzające do poprawy warunków życiowych ich i ich rodzin. 3 . Inicjowanie, organizowanie i popularyzacja przedsięwzięć o charakterze rehabilitacyjnym. 4 . Popularyzacja idei integracji i akceptacji wewnątrz środowiska niepełnosprawnych oraz niepełnosprawnych ze społecznością osób pełnosprawnych. 5 . Popularyzacja aktywności i kreatywności życiowej, jako form wspomagających procesy integracyjne niepełnosprawnych. 6 . Pomoc osobom niepełnosprawnych i ich rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych. 7 . Promowanie wśród niepełnosprawnych sportu, turystyki, rekreacji i innych aktywnych form wypoczynku, jako elementów pobudzających samodzielność i kreatywność. 8 . Pozyskiwanie i gromadzenie środków finansowych i materialnych na organizację obiektów i urządzeń kultury fizycznej dostępnych dla osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję