Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-wspieranie działalności Szpitala Miejskiego w Sosnowcu do unowocześniania, rozbudowy i poprawy jego wyposażenia;wspomaganie w miarę posiadanych środków innych placówek ochrony zdrowia rejonu Sosnowca oraz ich funkcjonalności;popieranie naukowo dydaktycznej działalności KPTL i innych towarzystw naukowych w Sosnowcu ;stymulowanie i wspieranie inicjatyw proekologicznych,

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037538
  • e-mail: apeczkowska@wp.pl
  • Telefon: 324130181
  • Adres: UL. ZEGADŁOWICZA 3, 41-200 SOSNOWIEC

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję