Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie i prowadzenie edukacji diabetologicznej wśród chorych jak i całego społeczeństwa w celu podniesienia wiedzy o cukrzycy, udzielanie pomocy diabetykom i rodzicom nieletnich diabetyków poprzez poradnictwo prawne, realizowanie zadań publicznych w zakresie edukacji diabetologicznej i działalności charytatywnej, reprezentowanie interesów członków stowarzyszenia i osób chorych na cukrzycę wobec władz państwowych i samorządowych, współpraca z ministrem zdrowia oraz Polskim Towarzystwem Diabetologicznym w celu wypracowania modelu lecznictwa diabetologicznego

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037459
  • www: -
  • e-mail: aniela.K70@wp.pl
  • Telefon: 566226930
  • Adres: UL. JĘCZMIENNA 10, 87-100 TORUŃ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję