Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- bieżące utrzymanie porządku oraz czystości na cmentarzu ewangelickim w Nowym Kamieniu, - prowadzenie strony internetowej Towarzystwa, - gromadzenie pamiątek, dokumentacji, narzędzi oraz pomoc w utrzymaniu "Małego Muzeum narzędzi rolniczych przy ŚDS w Kamieniu", - zorganizowanie spotkania członków i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Kamienia z okazji 30 - lecia działalności Towarzystwa, - wydanie i promocja książki z okazji 30 - lecia Towarzystwa Przyjaciół Kamienia, - wydanie okolicznościowego kalendarza na 2017 r. - wsparcie finansowe drużyny juniorów piłki nożnej Sokół Kamień, - ufundowanie nagród dla młodzieży szkolnej za udział w konkursie piosenki,

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję