Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach statutowej działalności klub zorganizował, Seminarium Literackie 2016 o temacie Człowiek plus - ewolucja wspomagana. w terminie 27-29.05.2016 . W siedzibie klubu odbyły się Otwarte Dni Mangowe – imprezy poświęcone kulturze japońskiej. W ramach działalności sekcji gier planszowych w siedzibie klubu odbyły się eliminacje do turnieju gry w 035eSabotażystę". Śląski Klub Fantastyki wspiera imprezy fantastyczne organizowane na Śląsku. Klub wspierał między innymi Spacecon i Śląskie Spotkania z Grami Planszowymi „Bebok”, Noc Bibliotek w Siemianowicach Śląskich, oraz konwent 035eLiskon", gdzie można było posłuchać prelekcji naszych klubowiczy i zapoznać się z sekcją literacką. Przy okazji premiery nowej książki J.K. Rowling, pojawiliśmy się w Księgarni Bookszpan. W ramach działalności statutowej klub zorganizował dwa Zjazdy Członków Korespondentów. W siedzibie klubu odbywają się spotkania z autorami literatury fantastycznej organizowane przez sekcję literacką Logrus. Wraz ze Związkiem Stowarzyszeń "Fandom Polski”, którego nasz klub jest członkiem założycielem opracowaliśmy i przy pomocy środków Instytutu Książki, przygotowaliśmy do druku i opublikowaliśmy zbiór opowiadań nominowanych do Nagrody Imienia Janusza A. Zajdla za rok 2015 .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję