Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działania edukacyjne w zakresie przygotowania dzieci i młodzieży do bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Dotyczy przygotowanie pieszych, rowerzystów, motorowerzystów, a także szkolenie nauczycieli Wychowania Komunikacyjnego. Działalność oparta jest na organizacji lubuskiego Konkursu BRD dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs o nazwie "W Europie jeździmy bezpiecznie" organizowany jest od 14 lat. Uczestnikami są dzieci z klas 4-5-6 szkół, które zgłoszą się. Warunkiem przyjęcia szkoły do Konkursu jest udokumentowanie udziału większości uczniów szkoły. W ramach Konkursu organizowane są eliminacje klasowe, szkolne, rejonowe, wojewódzkie. Konkurs trwa od jesieni do wiosny. Druga formą działania jest realizacja projektu o nazwie "Wszystkie szkoły przygotowują bezpiecznych rowerzystów". Projekt realizowany jest w trzech edycjach w każdym roku. W każdej edycji biorą udział po dwie szkoły. Projekt skierowany jest do małych, wiejskich szkół, które mają określone problemy z realizacją problematyki dotyczącej przygotowanie uczniów do udziału w ruchu drogowym. Do końca 2016 roku projekt objął 29 szkół. Po zrealizowaniu projektu, szkoły chętniej biorą udział w turniejach BRD, osiągają znacznie lepsze wyniki.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję