Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Twój 1% podatku to 100% radości w Rodzinnych Domach Dziecka. Fundacja ORLEN – DAR SERCA od 15 lat opiekuje się Rodzinnymi Domami Dziecka. Dołącz do nas! Przekazując 1% podatku Fundacji ORLEN – DAR SERCA pomagasz dzieciom z wyjątkowych miejsc, jakimi są Rodzinne Domy Dziecka. Twój dar i nasze działania umożliwią wsparcie w wychowaniu i rozwoju ponad 2500 dzieci pozbawionych opieki rodziny biologicznej przebywających w 300 domach. Fundacja ORLEN – DARCA i jej darczyńcy zapewnili dzieciom w 2016 roku terapię i leczenie, stypendia naukowe i sportowe oraz wakacje, zimowiska, imprezy sportowe i paczki świąteczne. Opiekunów jak co rok zaprosiliśmy na konferencję edukacyjną. W tym roku również będziemy pomagać. Zróbmy to wspólnie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję