Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

działalność związana z promocją i organizacją imprez sportowych i rekreacyjnych prowadzonych na powietrzu i w halach z wykorzystaniem obiektów sportowych będących w posiadaniu Klubu Sportowego oraz Placówek Oświatowych. Zadania realizowane są na bieżąco przez udział sportowców GLKS w treningach, meczach sparingowych i rozgrywkach ligowych. W okresie sprawozdawczym ponoszono koszty min. na opłaty regulaminowe na rzecz ŚZPN w Kielcach, obsługę sędziowską, obsługę medyczną, gospodarza stadiony oraz organizację rozgrywek.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję