Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Wszechstronna działalność na rzecz rozwoju polsko-czeskich terenów przygranicznych przede wszystkim w dziedzinach: 1 \) planowania gospodarki przestrzennej, 2 ) ochrony środowiska naturalnego, 3 ) rozwoju gospodarczego, handlu i usług, 4 \) turystyki, sportu i rekreacji, 5 ) transportu i łączności, w tym rozwoju przejść granicznych i modernizacji dróg, 6 ) oświaty, nauki, kultury, sztuki i ochrony zdrowia, 7 ) kontaktów międzyludzkich i wymiany młodzieży, 8 ) zapobiegania przestępczości, 9 ) wzajemnej pomocy na wypadek katastrof i klęsk żywiołowych, 10 \) odnowy wsi i rolnictwa, 11 \) innych dziedzin wspólnego zainteresowania. 2 . Wspieranie działań zmierzających do integracji europejskiej. 3 . Inicjowanie powstawania i wspieranie działalności organizacji pozarządowych, zwłaszcza tych o celach zbieżnych z celami Stowarzyszenia i podnoszenie ich zdolności do absorbcji środków pomocowych. 4 . Promocja Euroregionu Pradziad (w tym m.in. samorządów lokalnych, organizacji i firm z jego terenu\). 5 . Udział w strukturach opiniujących projekty i zarządzających programami w ramach pomocy finansowej Unii Europejskiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję