Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Prowadzenie oraz współdziałanie w prowadzeniu rehabilitacji podstawowej, leczniczej, społecznej i zawodowej osób niewidomych, - Organizowanie oraz współdziałanie w organizowaniu różnych form działalności kulturalnej i artystycznej niewidomych, a także sportu, turystyki i rekreacji, - Działania na rzecz zatrudnienia niewidomych i pomoc w organizowaniu się zawodowych środowisk niewidomych, organizowaniu różnych form kształcenia i szkolenia, - Prowadzenie szkoleń i dokształcania nauczycieli, instruktorów rehabilitacji oraz innych osób pracujących z niewidomymi i na ich rzecz.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000036695
  • e-mail: pznbial@wp.pl
  • Telefon: 857324283
  • Adres: UL. BIAŁA 13/33, 15-434 BIAŁYSTOK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję