Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W zakresie i turystyki i krajoznawstwa organizowane są rajdy rowerowe w przepięknej dolinie Sanu w których uczestniczą dzieci, rodzice i osoby starsze, podziwiając krajobrazy i piękne widoki miejscowości wzdłuż trasy przejazdu. Ponadto rokrocznie organizowana jest impreza z kijkami pod nazwą Nordic-Valking która cieszy się wielkim zainteresowaniem i gromadzi sporą liczbę uczestników w różnym wieku. Wspólne uczestnictwo w tych imprezach integruje uczestników tych zajęć dając im wiele radości z przebywania ze sobą na świeżym powietrzu pozwala obcować z przyrodą i podziwiać piękno naszej ziemi brzozowskiej. Imprezy te kończą się podsumowaniem, rozdaniem nagród przy ognisku i piosence turystycznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję