Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celami Stowarzyszenia są: a) Niesienie pomocy dzieciom i młodzieży specjalnej troski. b) Niesienie pomocy rodzicom i opiekunom dzieci i młodzieży specjalnej troski. c) Rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych. d) Przygotowywanie osób niepełnosprawnych do życia w otwartym środowisku oraz pomoc w realizacji pełnego, niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia na miarę ich indywidualnych możliwości. e\) Niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych i innych wypadkach losowych; pomoc ta staje się konieczna w sytuacji ograniczeń budżetu na lecznictwo, a także ze względu na narastającą degradację gospodarcza regionu, wynikająca z likwidacji zakładów miejsc pracy oraz pogorszeniu się warunków materialnych rodzin.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję