Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Treningi uzdolnionych pod kątem tenisa w sekcji tenisa i mini tenisa przez 5 dni w tygodniu godzinach 15-19 wymiarze od 1-3 godzin dla każdego zawodnika. Stosownie do wieku i zaawansowania w grupach 2-4 osobowych. Obejmowały przygotowanie techniczne, taktyczne, fizyczne i mentalne. Gry sparingowe i szkolne w soboty i w niedziele w godzinach 9-12 i 16-19. Miniturnieje na trzech kortach systemem każdy z każdym z eliminacjami w grupach i finałową z grą o miejsca. Współzawodnictwo systemem barometr równocześnie na 3 kortach. Organizacja testów sprawnościowych sprawdzających uzdolnienia w kierunku uprawiania tenisa 2 razy w roku na wiosnę i w jesieni. Nieodpłatne udostępnianie kortów dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku w godzinach 13- 15 i w weekendy w godzinach 14-16. Nieodpłatna akcja Wakacje z tenisem dla dzieci i młodzieży. Klub zapewniał sprzęt i opiekę instruktora. Udostępnianie kortów dla młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Tarnowie. Nieodpłatne treningi tenisa dla dzieci na Orliku w Pogórskiej Woli. Zabawy tenisowe na placu zabaw w Parku Strzelecki w Tarnowie. Organizowanie Dni Otwartych przy okazji imprez organizowanych w sąsiedztwie kortów przez Gminę Miasta Tarnowa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję