Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie Warsztatu Terapii Zajęciowej dla 35 podopiecznych w 6 pracowniach:pracownia gospodarstwa domowego, pracownia stolarska,pracownia ogrodniczo-plastyczna, pracownia ceramiczna, pracownia rękodzielnicza, pracownia komputerowa. Wdrażanie uczestników WTZ do samodzielnej obsługi w zakresie czynienia zakupów,przygotowywania posiłków, utrzymania higieny w otoczeniu i higieny osobistej. Organizowanie imprez integracyjnych pozwalających na udział osób niepełnosprawnych w środowisku lokalnym. Organizowanie spotkań integracyjnych z przedstawicielami lokalnej społeczności i prezentowanie wytworów sporządzonych przez uczestników.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję