Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem NKKK jest rozwój i popularyzacja sportów walki, jako czynnik służący procesowi wychowania młodego pokolenia Polaków oraz utworzenie swym członkom warunków do uprawiania sportów i wychowania fizycznego Sposób realizacji celów statutowych 1 . Rozwijanie i propagowanie sportów walk wschodu 2 . Organizacja i prowadzenie zajęć 3 . Organizacja szkoleń, kursów i zawodów sportowych 4 . Zapewnienie możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji 5 . Współpraca z innymi organizacjami

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję