Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-organizowanie i uczestnictwo w uroczystościach upowszechniających wiedzę historyczną o II wojnie światowej, udział w niej Polaków, a szczególnie o miejscach i ofiarach zbrodni katyńskiej, -dzielenie się wspomnieniami własnymi i zasłyszanymi od rodziców i dziadków o ofiarach zbrodni katyńskiej szczególnie w spotkaniach z młodzieżą szkolną organizowanie i dofinansowanie spotkań integracyjnych z członkami stowarzyszenia i organizacjami kombatanckimi i kresowymi, -organizowanie i dofinansowanie wyjazdów członków stowarzyszenia do Wrocławia i Warszawy, -dofinansowanie nagród dla laureatów konkursów recytatorskich poezji jenieckiej i konkursów wiedzy o zbrodni katyńskiej organizowanych dla młodzieży przez szkoły i Muzeum Jeńców Wojennych w Opolu

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000035760
  • e-mail: gregawor@interia.pl
  • Telefon: 774833570
  • Adres: UL. DOMAŃSKIEGO 84, 45-820 OPOLE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję