Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie klubu sportowego - sekcja piłki nożnej, organizacja imprez sportowych, organizowanie wypoczynku na sportowo dla dzieci z rodzin patologicznych i biednych. Podczas wakacji wspomagamy rodziny zagrożone alkoholizmem poprzez organizację wypoczynku czynnego dla dzieci z tych rodzin. Głównym celem jest propagowanie piłki nożnej jako elementu zdrowego trybu życia oraz wskazania uczestnikom poprzez sport poprawnych zachowań oraz pracy w grupie, piętnowanie negatywnych zachowań opartych na alkoholu, papierosach i innych używkach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję