Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest świadczenie miłosierdzia w oparciu o naukę,długoletnią praktykę w duchu Św. Wincentego a Paulo dla dobra i rozwoju upośledzonych i potrzebujących a szczególnie: prowadzenie kuchni dla ubogich, która wydaje dzienni około 80 posiłków jednodaniowych ciepłych, odwiedzanie chorych naszych podopiecznych ,organizujemy dla nich ciepłą odzież na zimę. Kuchnia gotuje posiłek jednodaniowy ciepły, kanapki i napoje zimne i ciepłe.kuchnia dla ubogich wydaje posiłki dla 80 osób dziennie

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000035418
  • e-mail: APauloRabka@interia.pl
  • Telefon: 182677073
  • Adres: UL. SĄDECKA 21A, 34-700 RABKA ZDRÓJ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję