Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznej - CIS w Przemyślu prowadziło działalność w zakresie poradnictwa społecznego i prawnego osobom potrzebującym bez ograniczeń. Porad udzielał bezpłatnie prawnik podczas dyżurów wszystkim potrzebującym zgłaszającym się do biura. Udzielono około 100 porad osobom z różnymi problemami. Sprawy, w których biuro nasze było pomocne to głównie sprawy rodzinne, społeczne wynikające ze skomplikowanych relacji sąsiedzkich oraz majątkowe dotyczące głownie spraw spadkowych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000034952
  • e-mail: twkprzem@op.pl
  • Adres: UL. BARSKA 15, 37-700 PRZEMYŚL

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję