Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

\(art. 7 statutu\): Celem Towarzystwa jest wyzwalanie i wspieranie inicjatyw społecznych zmierzających do wzbogacenia możliwości edukacji i wychowania dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z krajowymi i zagranicznymi instytucjami oraz organizacjami, których cele działania zbliżone są do celu Towarzystwa, propaguje wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych wiedzę o Unii Europejskiej, uczestniczy w opracowywaniu i realizacji projektów finansowanych przez Unię Europejską. Organizuje zajęcia sportowe, rekreacyjne i kulturalne, a także prowadzi działalność na rzecz organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.Podejmuje działania na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych (w tym osób z niepełnosprawnością intelektualną). Samodzielne Koło Terenowe nr 91 STO w czerwcu 2016r. powołało niepubliczną pozaszkolną jednostkę tj.: Placówkę Oświatowo-Wychowawczą "0źukacja Kreatywna". Placówka realizuje zadania mające na celu kształtowanie aktywnych postaw dzieci i młodzieży w zakresie swoich zainteresowań i uzdolnień, pogłębianiu wiedzy, doskonaleniu umiejętności, a także stwarzaniu możliwości do nauki języków obcych, organizowanie warsztatów psycho- edukacyjnych i innych zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i również dla osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję