Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie zajęć treningowych z piłki nożnej dla mieszkańców Miasta Zielona Góra, treningi odbywały się dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki po dwie godziny. Łącznie w miesiącu styczniu odbyło się 12 zajęć treningowych, w lutym 13 zajęć, w marcu 11 zajęć, w kwietniu 8 zajęć, w maju 7 zajęć, w czerwcu 9 zajęć, w sierpniu 9 zajęć, we wrześniu 9 zajęć, w październiku 8 zajęć, w listopadzie 8 zajęć, w grudniu 5 zajęć treningowych.Dzięki uczestniczeniu w treningach piłki nożnej młodzież uczy się spostrzegawczości, podejmowania decyzji oraz współpracy w grupie. Na treningach z piłki nożnej młodzież uczy się poruszania po boisku z piłką i bez piłki, strzały techniczne na bramkę, podnoszenie umiejętności gry pozycyjnej oraz precyzyjności podań

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000034471
  • e-mail: ewapia1754@wp.pl
  • Adres: UL. GŁOGOWSKA 64, 66-004 RACULA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję