Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie z klasyfikacja działalności: 69.10 .Z - reprezentujemy interesy jednej strony przeciw drugiej stronie przed Sadem lub innym ciałem orzekającym, prowadzone przez adwokata - doradztwo i reprezentowanie w sprawach cywilnych - doradztwo i reprezentowanie w sprawach karnych - doradztwo prawne i ogólne konsultacje, przygotowywanie dokumentów prawnych 88.99 .Z - prowadzimy pomoc społeczną bez zakwaterowania poprzez pomoc i poradnictwo dla dzieci i młodzieży oraz rodziców i opiekunów prawnych, działalność związaną z adopcją, działalność prewencyjną przeciwko przemocy wobec dzieci oraz inną działalność tego rodzaju

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000033959
  • e-mail: mirka.7@interia.pl
  • Telefon: 426332508
  • Adres: PL. BARLICKIEGO 11, 90-615 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję