Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Tradycyjnie rok zaczęliśmy od organizacji spotkania przy wigilijnym stole dla naszych podopiecznych. Była to okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń, wspólnego śpiewania kolęd, rozmów z przyjaciółmi. Wszyscy podopieczni Fundacji otrzymali bożonarodzeniowe paczki. Największym jednak wyzwaniem dla fundacji jest organizacja wczasorekolekcji dla osób niepełnosprawnych. Fundacja zajmuje się zbieraniem funduszy na ten cel. Osoby niepełnosprawne są pod stałą opieką młodzieży z Rogozińskich szkół średnich. Młodzież poprzez kontakt z osobami niepełnosprawnymi w czasie tych spotkań nawiązuje trwałe więzy i przyjaźnie. Sprzyja to integracji i ubogaca wszystkich uczestników. Osiągnięciem fundacji jest nie tylko integracja osób niepełnosprawnych z rogozińską młodzieżą, ale również aktywizacja lokalnej społeczności do pomocy bliźnim. Działalność fundacji mobilizuje dużą grupę ludzi dobrej woli w środowisku Rogoźna.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję