Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-Zabawa Walentynkowa - spotkanie z koleżankami i kolegami z innych stowarzyszeń i placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych . -Spotkanie z okazji dnia kobiet - spotkanie i występy osób niepełnosprawnych dedykowane dla Pań zaproszonych ze środowiska lokalnego oraz innych stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych . -Powitanie Wiosny - spotkanie z koleżankami i kolegami z innych stowarzyszeń i placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych . - Noc Świętojańska - spotkanie i występy osób niepełnosprawnych dedykowane dla zaproszonych grup z placówe k i stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych . - Współorganizowanie ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Chrzypsku Wielkim spotkania wigilijnego - w tym spotkaniu uczestniczyły grupy z innych stowarzyszeń i placówek oraz członkowie rodzin osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Chrzypsko Wielkie i Gmin ościennych . Zakup słodyczy dla osób niepełnosprawnych na okoliczność Świąt Wielkanocnych , Św. Marcina , Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję