Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELE GLOBALNE 1 . Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. 2 . Zmniejszanie rozmiaru aktualnie istniejących problemów związanych z nadmiernym nadużywaniem alkoholu i innych środków zmieniających świadomość (uzależnieniem) i przemocy w rodzinie. 3 . Zapobieganie problemom rodzinnym wynikających z nadużywania alkoholu i innych środków zmieniających świadomość na terenie miasta - powiatu Skierniewice. 4 . Kompleksowa opieka psychologiczna nad rodzinami z dysfunkcjami wychowawczymi. CELE JEDNOSTKOWE 1 . Zwiększenie stabilności i bezpieczeństwa środowiska rodzinnego. 2 . Zmniejszenie indywidualnych zagrożeń ekonomiczno-społecznych wynikających z picia alkoholu (uzależnienia) i zażywania środków zmieniających świadomość. 3 . Obniżenie śmiertelności i ryzyka zachorowań. 4 . Rehabilitacja społeczna osób uzależnionych i ich rodzin. 5 . Działania profilaktyczne i skierowane do dzieci i młodzieży. 6 . Działania informacyjno-edukacyjne, psychologiczne i prawne w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych i przemocy domowej dla mieszkańców Skierniewic i powiatu ziemskiego. 7 . Ochrona osób krzywdzonych przed przemocą wewnątrzrodzinną. 8 . Pomoc socjalna w postaci zbierania i dystrybucji artykułów spożywczych i przekazywanie ich rodzinom zagrożonych wykluczeniem społecznym. 9 . Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Skierniewic i powiatu ziemskiego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję