Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Edukacja niepubliczna - prowadzenie Zespołu Szkół Społecznych STO w Szczecinku - w okresie objętym sprawozdaniem STO SKT nr 47 prowadziło: 1 . 80 , 10 , B SZKOLNICTWO PODSTAWOWE - 107 uczniów 2 . 80 , 21 , A SZKOLNICTWO GIMNAZJALNE - 66 uczniów 3 . 80 , 21 , C SZKOLNICTWO LICEALNE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - 20 uczniów oraz współorganizowało projekt AKCJA ANIMACJA, w ramach którego młodzież SG STO oraz SLO STO tworzyła filmy animowane \(technika animacji poklatkowej\). W wyniku działań podjętych w ramach tego projektu Zespół zdobył wiele nagród i wyróżnień na festiwalach, przeglądach i konkursach o zasięgu międzynarodowym (np. CONSTANTINE GOLDEN COIN w Serbii\) i krajowym \(np. I miejsce w konkursie "ZABYTKOMANIA"\)

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000032859
  • e-mail: pmet@poczta.onet.pl
  • Telefon: 943740660
  • Adres: UL. SŁOWIAŃSKA 2, 78-400 SZCZECINEK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję