Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

dostarczanie żywności najbardziej potrzebującym mieszkańcom Gminy Lipusz za pośrednictwem 0dnku Żywności w Chojnicach w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego również przez Gminę Lipusz. Z paczek skorzystało ok. 600 osób \(135 rodzin\) z terenu Gminy Lipusz, którzy średnio raz w miesiącu odbierali paczki żywnościowe składające się z 6 produktów długoterminowych. Dodatkowo dla osób otrzymujących żywność zorganizowane zostały trzy warsztaty z przygotowania zdrowych posiłków z otrzymanych produktów. Zadanie to pozwoliło wyrównać poziom życia mieszkańców gminy

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję