Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspomaganie rozwoju żywienia pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych w Polsce i w Klinicznym Oddziale Żywienia i Chirurgii \(Warszawa ulica Czerniakowska 231 \). Pozyskiwanie specjalistycznego sprzętu ( pompy do żywienia pozajelitowego i dojelitowego \), aparatury \( specjalistyczna waga do ważenia wagi ciała pacjenta i mierzenia masy BMI chorych przyjętych do żywienia pozajelitowego i dojelitowego. Pomoc socjalna chorym wymagającym żywienia pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych (wypożyczanie zakupionych przez fundację pomp do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, opłata serwisu i napraw pomp do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, zakup plecaków do pomp do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, zakup leków do żywienia dla chorych żywionych pozajelitowo i dojelitowo w warunkach domowych będących w bardzo trudnych warunkach materialnych\).

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000032182
  • e-mail: zkutrzebka1@o2.pl
  • Adres: UL. CZERNIAKOWSKA 231, 00-416 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję