Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zakup sprzętu ratowniczego w tym remont samochodu strażackiego sanitarnego karetki Volkswagen. Modernizacja samochodu pożarniczego średniego GBA poprzez powiększenie pojemności zbiornika na wodę. Organizacja szkolenia strażackie w kierunku ratownictwa medycznego i technicznego. Przeprowadzenie częściowego remontu garażu. Wielokrotny udział strażaków w akcjach ratowniczych w tym pożarów i innych zagrożeń miejscowych. Udział w akcjach likwidacji skutków pożarów , miejscowych zagrożeń. Udział w pomocy osobom poszkodowanym w powodziach, pożarach czy innych miejscowych zagrożeń.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję