Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja prowadzi sekcję wybranych dyscyplin sportowych: piłka nożna, piłka siatkowa, szachy, tenis stołowy. Organizacja szkolenia sportowego, oraganizacja zawodów sportowych, imprez oraz turniejów w piłce nożnej, piłce siatkowej i szachach. Współpraca z organizacjami, instytucjami w szkołach w dziedzinie sportu, rekreacji i kultury fizycznej. Działania wspierające rozwój pasji i telentów wśród dzieci i młodzieży. Ochrona i promocja zdrowia, zdrowego trybu życia. Działąnia promujące sport na wsi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję