Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku Zarząd Stowarzyszenia będące w dyspozycji środki przeznaczył na dofinansowanie organizację konferencji, szkoleń i warsztatów specjalistycznych dla lekarzy 27.753,12 zł. Drobne wyposażenie, naprawy dla oddziału Kardiologii 2618 zł. Pokrycie kosztów administracyjnych Stowarzyszenia 3.393,79 zł. Spłata zobowiązań z roku 2015 , 246 zł. Główne działania podjęte przez Stowarzyszenie to: Organizacja sympozjów, warsztatów i szkoleń dla lekarzy z naszego region. finansowanie bieżących potrzeb Oddziału Kardiologii, Dofinansowanie zakupu aparatury medycznej dla Oddziału Kardiologii, finansowanie szkoleń dla pielęgniarek. Propagowania wiedzy o zapobieganiu i prewencji w chorobach układu krążenia. Pomoc w organizacji spotkań edukacyjnych dla pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi i ich rodzin. Stowarzyszenie posiada status "organizacji pożytku publicznego" co daje darczyńcom możliwość odliczenia części darowizn od podatku dochodowego wpłaconego do Skarbu Państwa.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000031525
  • e-mail: anawrocka@meden.com.pl
  • Telefon: 943471064
  • Adres: UL. CHAŁUBIŃSKIEGO 7, 75-950 KOSZALIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję