Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W okresie sprawozdawczym zorganizowano spotkania i wykłady: o charakterze religijnym \( 11 ). Msze św., w różnych intencjach, w kościele pw. Św. Piotra i Pawła, połączone ze spotkaniami towarzyskimi. Rekolekcje Wielkopostne oraz Adwentowe, opłatek oraz święcone Klubowe, spotkania o tematyce religijnej oraz biblijnej. Wykłady ( 11 ): dotyczące żeńskich zgromadzeń zakonnych oraz dziejów Śląska, Wrocławia i ciekawych ludzi. Imprezy o charakterze turystycznym: spotkania w Ogrodzie Botanicznym \( 19 \); wycieczki autokarowe \( 3 \): "Drewniane kościoły Kotliny Kłodzkiej", "Pałace w Śmiełowie, Tarcach i Witaszycach”, „Nysa i okolice”; „Pielgrzymka do Łagiewnik". Imprezy o charakterze kulturalnym: wspólne wyjścia na koncerty do Narodowego Forum Muzyki \( 13 ), wspólne wyjście do Opery \( 1 ), wspólne wyjścia do muzeów: \( 8 \). Program ten pozwala członkom Klubu (średnia wieku ponad 75 lat\) aktywnie włączać się w życie naszego miasta i uczestniczyć w spotkaniach poszerzających wiedzę. Skłania to członków do wyjścia z domu, aby spotkać się z innymi osobami i nie być izolowanym od społeczeństwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję