Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rozwój i popularyzacja wszystkich dyscyplin sportowych wśród dzieci i młodzieży a także osób dorosłych, a w szczególności piłki nożnej. Organizowanie rekreacji sportowej dla członków stowarzyszenia na terenie swojego działania. Stworzenie warunków do reprezentowania miejscowości Łozina i przyległych terenów w rozgrywkach organizowanych przez związki sportowe.W klubie "Łozina" brały udział w rozgrywkach następujace drużyny; Okręgówka, kl."A", kl.Junior Młodszy,Trampkarze,Żaki,,o rliki.Drużyny rozgrywały mecze zgodnie z terminarzem DZPN, trenowały pod okiem profesjonalnych trenerów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję