Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

w miarę posiadanych środków finansowych Fundacja Dar Serca wspiera osoby niepełnosprawne poprzez zapomogi, udzielane są one na dofinansowanie zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, zakupu leków, niezbędnych podczas procesu leczenia, na dojazdy do specjal;istycznych ośrodków leczniczych oraz na dofinansowanie pobytów w ośrodkach rehabilitacyjnych. Zapomogi przyznawane są na podstawie wniosków złożonych przez osoby potrzebujące. Wnioski zawierają niezbędną dokumentacje potwierdzającą aktualne potrzeby osoby zainteresowanej oraz jej stan majątkowy.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000030739
  • e-mail: kadry.szp@op.pl
  • Telefon: 523031341
  • Adres: UL. SZPITALNA 30, 88-400 ŻNIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję