Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

91.33.Z Pomoc osobom niepełnosprawnym w życiu codziennym, zakupy, sprzątanie. Opieka nad osobami chorymi. Pomoc finansowa dla osób potrzebujących. W szeregach naszych Członków Stowarzyszenia Byłych Pracowników Pafawagu są osoby chore i niepełnosprawne. W miarę naszych możliwości staramy się dotrzeć do takich osób i pomagać im przy czynnościach codziennych jak również towarzysko.Pomagamy też rodzinom zmarłych Członków poprzez zapomogi finansowe. Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Sułowie organizujemy również integrację właścicieli domków poprzez wspólne zabawy przy ognisku czy też przy ładnej muzyce. Organizujemy prace wspólne na rzecz Ośrodka . Członkowie Zarządu pracują charytatywnie na rzecz wszystkich Członków Stowarzyszenia Byłych Pracowników Pafawagu

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000030718
  • e-mail: jorystal@neostrada.pl
  • Telefon: 713562856
  • Adres: UL. FABRYCZNA 12, 53-609 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję