Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania Klubu, Stwarzanie możliwości aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu, Uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym na wszystkich szczeblach, Wychowywanie dzieci i młodzieży przez kulturę fizyczna i sport, Organizowanie zawodów, imprez sportowych i rekreacyjnych, Prowadzenie działalności szkoleniowej, Sprawowanie opieki wychowawczej i szkoleniowej nad członkami Klubu, Propagowanie zdrowego trybu życia poprzez prowadzenie profilaktyki antyalkoholowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję