Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- monitorowanie zmian dokonujących się w prawodawstwie dotyczącym pomocy społecznej, - organizacja szkoleń, - podejmowanie akcji dotyczących programów osłonowych na polu pomocy społecznej, - wspieranie akcji i programów w obszarze pomocy społecznej realizowane przez inne podmioty, - działanie integrujące członków stowarzyszenia i szerzej środowisko pomocy społecznej województwa lubelskiego -gromadzenie środków finansowych na rzecz Stowarzyszenia, - dbanie o prestiż zawodu organizatora pomocy społecznej oraz reprezentowanie interesów organizatorów pomocy społecznej na forum administracji samorządowej i rządowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję