Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Gminny Klub Piłkarski "Karol" Pęplino realizuje swoje cele statutowe poprzez współdziałanie z władzami sportowymi i samorządowymi w celu zapewnienia członkom właściwych warunków do uprawiania sportu. W tym zakresie nasz klub ściśle współpracuje z Gminą Ustka. Nasze drużyny uczestniczą w rozgrywkach piłkarskich prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. Prowadzimy działalność szkoleniową poprzez prowadzenie zajęć treningowych na boisku w Pęplinie. Treningi odbywają się w dwóch grupach wiekowych \(seniorzy i juniorzy młodsi). Zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu, a w weekendy rozgrywają mecze ligowe.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję