Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Gromadzenie środków finansowych na wymianę taboru transportowego dla Warsztatów Terapii Zajęciowej. W grudniu 2016 roku Stowarzyszenie złożyło wniosek do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Kielcach w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami II na dofinansowanie zakupu autobusu minimum dwudziestodwuosobowego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym na wózkach inwalidzkich. Środki pozyskane z 10439 podatku dochodowego od osób fizycznych Stowarzyszenie gromadzi na wkład własny.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000030409
  • e-mail: wtzosiny@wp.pl
  • Telefon: 413538239
  • Adres: UL. PIERZCHNICA 30, 26-015 OSINY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję