Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci i osób niepełnosprawnych oraz osób starszych, zajęcia integracyjne i integracja ze społeczeństwem. Zajęcia powyższe odbywają się w siedzibie stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych imieniem świętego Brata Alberta przy parafii świętego Sebastiana w Niedźwiedziu pięć razy w tygodniu, prowadzone przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę. Stowarzyszenie prowadzi również rehabilitację domową dzieci i osób leżących. Ponadto organizuje wyjazdy kulturalno integracyjne, turystyczno - krajoznawcze oraz wyjazdy do teatru, kina, kabaretu, i pielgrzymki do Sanktuariów. Wyjazdy te mają na celu oderwanie od szarej rzeczywistości, samotności i cierpienia osób niepełnosprawnych oraz osób samotnych i starszych. W ramach działań stowarzyszenia corocznie organizowany jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Turnusy te zapewniają ciągłość rehabilitacji oraz pozwalają na poznawanie nowych regionów, w naszym przypadku uroków terenów położonych nad Morzem 0dłtyckim. Także korzystania ze zdrowotnych walorów klimatu nadmorskiego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000030128
  • e-mail: parafia129@wp.pl
  • Telefon: 183318108
  • Adres: UL. NIEDŹWIEDŹ 129 A, 34-735 NIEDŹWIEDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję