Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Podtrzymywanie świadomości mieszkańców regionu górnośląskiego,iż są gospodarzami odpowiedzialnymi za dziedzictwo kultury,w tym za dialekt, zwyczaje,,bogactwo przyrody tej ziemi,za swoją tożsamość. 2 .Propagowanie nowych wartości w filozofii,sztuce,nauce,wychowaniu i oswiacie, technice i gospodarce. 3 .Upowszechnianie prawdy o Górnym Śląsku,poszanowaniu dorobku minionych wielonarodowych pokoleń tej ziemi oraz ludności napływowej. 4 .Pozwijanieżywych form życia społecznego i kulurowego ,tworzenia więzi sąsiedzkich i towarzyskich. 5 .Utrzymywanie kontaktów z innymi organizacjami regionalnymi w kraju i poza jego granicami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję