Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Turnusy rehabilitacyjne organizowane w formie wyjazdowej dwa razy do roku w czasie letnim i zimowym dla członków stowarzyszenia z Zespołem Downa i ich rodzin. Organizacja warsztatów rehabilitacyjnych 10 dniowe w czasie wakacji oraz jednodniowe w formie spotkań tematycznych z udziałem wolontariuszy. Aktywne działanie członków Stowarzyszenia w ramach Grupy wsparcia dla Rodziców Dzieci z Zespołem Downa - zwłaszcza dla tych, którzy właśnie dowiedzieli, się że będą mieli dziecko z Zespołem Downa (przed narodzinami\), jak i tych, których pojawienie się dziecka zespołowego zupełnie zaskoczyło po narodzinach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję