Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach tego zadania zorganizowano dla dzieci z terenu gminy Pruchnik 8 wyjazdów na basen do Jarosławia: 5 w okresie wakacji oraz 3 w ciągu roku szkolnego (październik 2016 ). Pod opieką ratowników i opiekunów uczestnicy skorzystali z bezpłatnej i wartościowej, a jednocześnie prozdrowotnej formy rekreacji i wypoczynku. Spotkania profilaktyczne zorganizowano w trzech blokach tematycznych w formie otwartych i dostępnych dla każdego imprez, w tym dwóch plenerowy

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję