Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Prowadzenie na rzecz ogółu społeczności oraz członków klubu działalności w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu 2 .Tworzenie odpowiednich warunków dla uprawiania,rozwoju i popularyzacji sportu masowego i wyczynowego wśród dzieci i młodzieży na terenie działalności klubu 3 .Podejmowanie różnorodnych działań na rzecz rozwoju dyscyplin sportowych,integrowanie procesu szkoleniowego z działalnością wychowawczą 4 .Pozyskiwanie środków materialnych i finansowych z przeznaczeniem na prowadzenie działalności statutowej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję