Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Uprawianie i propagowanie jazdy konnej i rekreacji ruchowej. Rok 2016 dla Sekcji Jeździeckiej Stowarzyszenia Lansada obfitował w imprezy jeździeckie. Zorganizowaliśmy Regionalne i Towarzyskie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody, które cieszyły się sporym zainteresowaniem- zawody odbyły się 04.06.2016 . W zawodach wzięło udział ok. 60 zawodników. W roku 2016 Zarząd zorganizował pięć imprez integracyjnych dla członków stowarzyszenia i zaproszonych gości. Jak co roku tradycyjnie w dniu 22 października 2016 r. odbył się Hubertus. W roku 2016 członkowie Stowarzyszenia brali czynny udział w zawodach jeździeckich regionalnych, jak i ogólnopolskich. Dla propagowania kultury fizycznej i czynnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży w chwili obecnej stowarzyszenie „LANSADA” prowadzi Klub Jeździecki „LANSADA” .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję